Your shopping cart is empty!
Petersons Killarney 03
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Comes with box and sock
Weight - 56g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 40mm |
| H - Bowl Height | 40mm |
| L - Pipe Length | 134mm |
| W - Chamber Width | 19mm |
| D - Chamber Depth | 28mm |
| Details | |
| Manufacturer | Petersons |
| Shape | Killarney 03 |
| Bowl Finish | Smooth |
| Filter | No |
| Origin | Ireland |