Your shopping cart is empty!
Peterson System Standard 317
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 33.5g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 32mm |
| H - Bowl Height | 40mm |
| L - Pipe Length | 112mm |
| W - Chamber Width | 18mm |
| D - Chamber Depth | 33mm |
| Details | |
| Manufacturer | Petersons |
| Shape | System Standard 317 |
| Bowl Finish | Rustic |
| Filter | No |
| Origin | Ireland |