Your shopping cart is empty!
Peterson's XL90 Racing Green
Lovely pipe with attractive Racing Green finish, 925 Silver band
in excellent condition & smoked only several times previously
No damage or wear to rim, chamber or stem
Comes with it's original box & sock
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 69.5g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 40mm |
| H - Bowl Height | 53mm |
| L - Pipe Length | 152mm |
| W - Chamber Width | 20mm |
| D - Chamber Depth | 40mm |
| Details | |
| Manufacturer | Peterson's |
| Shape | XL90 |
| Bowl Finish | Smooth |
| Filter | No |
| Origin | Ireland |