Your shopping cart is empty!
Peterson Donegal Rocky 86 Sterling Silver Band 1975
Superb pipe in immaculate, very lightly smoked condition
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 32.4g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 36mm |
| H - Bowl Height | 36mm |
| L - Pipe Length | 148mm |
| W - Chamber Width | 18mm |
| D - Chamber Depth | 30mm |
| Details | |
| Manufacturer | Peterson |
| Shape | Donegal Rocky 86 |
| Bowl Finish | Rusticated |
| Filter | No |
| Origin | Ireland |