Your shopping cart is empty!
Northern Briars Regal Group 6 Chunky Billiard
Fantastic pipe in superb, barely smoked condition
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 106g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 45mm |
| H - Bowl Height | 60mm |
| L - Pipe Length | 168mm |
| W - Chamber Width | 22mm |
| D - Chamber Depth | 48mm |
| Details | |
| Manufacturer | Northern Briars |
| Shape | Regal |
| Bowl Finish | Smooth |
| Filter | No |
| Origin | England |