Your shopping cart is empty!
Ashton Sovereign XXX Bill Taylor Era 2006
Superb pipe in excellent, very lightly smoked condition
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 69.5g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 46mm |
| H - Bowl Height | 58mm |
| L - Pipe Length | 142mm |
| W - Chamber Width | 22mm |
| D - Chamber Depth | 42mm |
| Details | |
| Manufacturer | Ashton |
| Shape | |
| Bowl Finish | Smooth |
| Filter | No |
| Origin | England |